Contact

Directie

Claire Sylverans

Directrice 

0491 86 60 27
csylverans@demolenketjes.brussels

Leidinggevenden

Lucie Feremans

Leidinggevende kinderdagverblijf Arion en Het Molentje

arion@demolenketjes.brussels

02 414 92 32 (peuters)

02 486 75 90 (baby's)

02 616 05 43 (Inge Mertens - hoofdkindbegeleidster) 

hetmolentje@demolenketjes.brussels

02 410 06 08 (algemeen)

0491/86 60 28 (Lucie)

Valerie Herbits

Leidinggevende kinderdagverblijven Harlekijntje en De Kleine Zenne

Harlekijntje@demolenketjes.brussels

02 414 43 74

dekleinezenne@demolenketjes.brussels
0490 49 49 59

Frederiekje De Cauter

Leidinggevende Brede Opvang 

(scholen Paloke, De Boomhut, De Knipoog en Sint-Karel)
0499 58 82 43
fdecauter@demolenketjes.brussels

Alison Vandamme

Leidinggevende Brede Opvang

(scholen Ket&co, Windroos en Regenboog)
0490 49 41 22
avandamme@demolenketjes.brussels

Zenepe Ahdadene

 

Leidinggevende administratie

02 412 72 41 / 0491 86 60 29
zahdadene@demolenketjes.brussels

Administratie

Katrien Bosserez

Administratief medewerkster

02 412 72 41
kbosserez@demolenketjes.brussels

Nesrine El Boujadaini

Foto onderweg

Administratief medewerkster

02 412 72 41
nboujadaini@demolenketjes.brussels

Feyza Tanrikulu

Foto onderweg

Administratief medewerkster

02 412 72 41
ftanrikulu@demolenketjes.brussels

Staf

Freya Pols

 

Pedagoog kinderdagverblijven

0490 49 47 87
fpols@demolenketjes.brussels

 

 

An Van Buggenhout

Pedagoog buitenschoolse opvang 

0490 14 02 06
avanbuggenhout@demolenketjes.brussels

Vicky Van Bellingen

Brede school coördinator

0491 86 60 30
vvanbellingen@demolenketjes.brussels

Hoofdkindbegeleid(st)ers

Chantal Van Overtfelt

Foto onderweg

hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Harlekijntje

0494 90 75 73

Kristel Stoffels

Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Het Molentje

02 410 06 08
kstoffels@demolenketjes.brussels

Ingrid Ginis

Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf De Kleine Zenne

0490 49 49 59
iginis@demolenketjes.brussels

Inge Mertens


Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Arion

02 616 05 43 
imertens@demolenketjes.brussels

Preventieadviseur en technische ondersteuning

Tom van Renterghem

Foto onderweg

0491 11 38 84
tvanrenterghem@demolenketjes.brussels