Contact

De Molenketjes vzw

Henegouwenkaai 29/12
1080 sint-Jans-Molenbeek

T 02 412 72 41
info@demolenketjes.brussels

 

Directie

Catelijne Devriendt

Coördinator
0491 86 60 30
cdevriendt@demolenketjes.brussels

Valerie Herbits

Leidinggevende kinderdagverblijven Harlekijntje en De Kleine Zenne

Harlekijntje@demolenketjes.brussels
02 410 71 43

dekleinezenne@demolenketjes.brussels
0490 49 49 59

Lucie Feremans

Leidinggevende kinderdagverblijf Arion en Het Molentje

arion@demolenketjes.brussels
02 414 92 32 

hetmolentje@demolenketjes.brussels
02 410 06 08
 

Aline Nyirahumure

Leidinggevende Brede Opvang

(scholen Paloke, De Boomhut, De Knipoog en Sint-Karel)
0499 58 82 43
anyirahumure@demolenketjes.brussels

Alison Vandamme

Leidinggevende Brede Opvang

(scholen Windekind, Windroos en Regenboog)
0490 49 41 22
avandamme@demolenketjes.brussels

Administratie

Peggy Brewée

Administratief verantwoordelijke

02 412 72 41
0491 86 60 29
pbrewee@demolenketjes.brussels

Katrien Bosserez

Administratief medewerkster

0490 49 47 62
02 412 72 41
kbosserez@demolenketjes.brussels

Feyza Tanrikulu

Administratief medewerkster

02 412 72 41
ftanrikulu@demolenketjes.brussels

Staf

Evi Frans

Brede School coördinator

0491 86 60 27
efrans@demolenketjes.brussels

Annelies Racquet

Pedagoog

0490 49 47 87
aracquet@demolenketjes.brussels

Coaches

Chantal Van Overtfelt

hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Harlekijntje

0494 90 75 73

Kristel Stoffels

Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Het Molentje

02 410 06 08
kstoffels@demolenketjes.brussels

Ingrid Ginis

Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf De Kleine Zenne

0490 49 49 59
iginis@demolenketjes.brussels

Inge Mertens

Hoofdkindbegeleidster kinderdagverblijf Arion
 

02 414 92 32
imertens@demolenketjes.brussels

Technische ondersteuning

Tom van Renterghem

Technisch medewerker

0491 11 38 84
tvanrenterghem@demolenketjes.brussels

Teams

Nieuwsgierig naar onze kindbegeleiders en logistiek medewerkers in de kinderdagverblijven? Klik hier.

Nieuwsgierig naar onze opvangbegeleiders? Klik hier.